Op de hoogte blijven?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

nieuws

Blijf op de hoogte van actualiteiten en updates van IT Campus Rotterdam

nieuws

Blijf op de hoogte van actualiteiten en updates van IT Campus Rotterdam

social wall

IT Campus Rotterdam organiseert TekkieWorden Week Rotterdam
18/5/2022
IT Campus Rotterdam organiseert TekkieWorden Week Rotterdam

Ontdek de IT’er in jou tijdens de TekkieWorden Week Rotterdam! Tijdens deze week maken talenten van het WO/HBO, MBO en VO kennis met toffe IT-banen in onder andere de Rotterdamse haven. De TekkieWorden Week Rotterdam is op 23, 24 en 25 mei 2022.

Kijk voor meer informatie op: https://lnkd.in/eVEjTGFc#tekkieworden#nextmaritimeprofessional#digitaliseren#rotterdamsehaven#makeIThappenHogeschool RotterdamTechniek College RotterdamSTC GroupRDM RotterdamPort of RotterdamHumphrey Tellings, Randy Robinson

Klik hier
010 Veilig Online in Rotterdam-West van start!
11/5/2022
010 Veilig Online in Rotterdam-West van start!

Steeds vaker regelen we zaken online. Een afspraak bij de gemeente of bij andere instanties. Ook onze kinderen zijn veel online. Hoe zorg je ervoor dat de gegevens van jouw kinderen of van jezelf niet bij een verkeerde persoon of organisatie terecht komen?

In de wijken Bospolder-Tussendijken en Spangen starten we op 24 mei met twee gratis mini-cursussen van elk vier lessen, waarin dit soort zaken aan de orde komen.

Gemeente Rotterdam en IT Campus Rotterdam werken hiervoor samen met Techniek College Rotterdam en scholen in de wijk om (met name) ouders van leerlingen meer digitaal vaardig én weerbaar te maken. De lessen worden gegeven op Experiencecollege.

Aanmelden kan op alle basisscholen van RVKO - Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs en Stichting BOOR in de wijk en bij Mavocentraal, Rotterdam Designcollege en Experiencecollege van LMC Voortgezet Onderwijk #010veiligonline#rotterdamsejeugdopvoorsprong#digitaliseren#rotterdam#onderwijs#digitalegeletterdheid

Klik hier
TMI sluit zich aan bij het ijzersterke netwerk van IT Campus
10/5/2022
TMI sluit zich aan bij het ijzersterke netwerk van IT Campus

Wij zijn zeer verheugd met wederom een nieuwe partnertoetreding: TMI | Digitale Geletterdheid voor VO heeft zich aangesloten bij het snel groeiende en ijzersterke Rotterdamse netwerk van IT Campus Rotterdam!

Vanuit dit partnerschap zetten TMI (Too Much Information) en IT Campus Rotterdam zich samen met alle aangesloten partijen in voor meer en beter IT Talent voor Rotterdam en alle Rotterdammers digitaal wend- en weerbaar.

TMI is onderwijspartner op het gebied van digitale geletterdheid en gespecialiseerd in media, de digitale wereld en het ontwikkelen van het onderwijs van de toekomst. Michiel Kalverda: "Ik ben enorm trots dat we samen met IT Campus Rotterdam de jeugd digitaal vaardig kunnen maken. IT Campus Rotterdam is voor ons een robuuste partij die de spin in het web is in Rotterdam. Het voelt alsof we al een tijd samenwerken, maar we zijn pas net begonnen. De eerste weken laten al zien dat we als echte partners de Rotterdamse mentaliteit naleven: 'geen woorden maar daden'. Op naar meer!

"Ook Marijn Roelof vertelt trots: “Met TMI aan boord hebben we een ambitieuze en professionele partij naar Rotterdam gehaald die kan gaan voorzien in prachtig aanbod voor VO-leerlingen en MBO-studenten. Vanuit ons programma De Rotterdamse Jeugd op Voorsprong ondersteunt IT Campus Rotterdam scholen die aan de slag gaan met mediawijsheid en digitale geletterdheid. We verwachten met de hulp van TMI een grote groep Rotterdammers future proof te maken op basis van goed ontwikkelde digitale skills!”

We kijken uit naar deze mooie samenwerking met TMI!

#verbinden#partnerschap#samensterker#makeIThappen#futureproof#digitaliseren#skills#rotterdamsejeugdopvoorsprong#digitalegeletterdheidMarijn Roelof, Michiel Kalverda, Maurits WijmerNina ter Beek

Klik hier

volg ons op LinkedIn

Altijd op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen van IT Campus Rotterdam? Volg ons op onze LinkedIn Bedrijfspagina.

Volg ons op Linkedin