Op de hoogte blijven?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

nieuws

Blijf op de hoogte van actualiteiten en updates van IT Campus Rotterdam

nieuws

Blijf op de hoogte van actualiteiten en updates van IT Campus Rotterdam

social wall

Kick Off Expeditie Digitaal
7/10/2021
Kick Off Expeditie Digitaal

We staan weer in de startblokken! Aanstaande maandag 11 oktober organiseren we een informatiebijeenkomst Expeditie Digitaal met onze speciale gasten Hans Scheffer van Helloprint en Frank Vloet van De Waag.

De bijeenkomst is voor alle schoolleiders die een plan van aanpak voor digitale geletterdheid willen ontwikkelen dat bij de visie van hún school past. Alle primair, voortgezet en speciaal onderwijsscholen in Rotterdam zijn uitgenodigd!

Laat je inspireren en informeren en meld je aan voor aanstaande maandag 16.00-17.30 uur bij IT Campus Rotterdam via https://lnkd.in/db_unwZ.

Weet jij nu al dat je wilt deelnemen aan dit unieke traject dat alleen in Rotterdam beschikbaar is? Dan kun je je ook al direct aanmelden voor de expeditie zelf! Dat doe je via www.aanmelder.nl/expeditie.

Tot snel!

ps. hieronder alvast een sneak peak wat we gaan doen tijdens Expeditie Digitaal!

#expeditiedigitaal #digitalegeletterdheid #begeleiding #makeithappen #rotterdamsejeugdopvoorsprong

Klik hier
Mooie opkomst MKB Digicafé over cyberweerbaarheid
5/10/2021
Mooie opkomst MKB Digicafé over cyberweerbaarheid

Een mooie opkomst in het MKB Digicafé vanmiddag! Projectleider MKB Mariëlle de Jong - van Leeuwen schoof vanmiddag aan bij de sessie over cybercriminaliteit van Job Kuijpers van EYE. MKB'ers kregen alles te horen over online veiligheid én dat zij een gratis security scan kunnen laten uitvoeren door Digiwerkplaats Rijnmond om zo de eerste stappen te zetten in online veiligheid.

Benieuwd naar de tips van Job Kuijpers? Bekijk zijn presentatie via:

https://youtu.be/tHc0CJUMuHw


Klik hier
MKB Digicafe met Marc Pieterse
24/9/2021
MKB Digicafe met Marc Pieterse

Afgelopen dinsdag vond er weer een online MKB Digicafé plaats, de derde in de rij over online en social marketing. Projectleider mkb Mariëlle de Jong - van Leeuwen van IT Campus Rotterdam organiseert de cafés in samenwerking met campussen Dutch Innovation Factory en The Hague Security Delta en de Digiwerkplaats Rijnmond en MKB Digiwerkplaats Haaglanden.

Heb je ons MKB Digicafe gemist? Geen probleem! Alle video’s zijn terug te zien op het YouTube kanaal. Dus mis niets meer en abonneer je op het kanaal!

Klik hier

volg ons op LinkedIn

Altijd op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen van IT Campus Rotterdam? Volg ons op onze LinkedIn Bedrijfspagina.

Volg ons op Linkedin